• تیتر دوم عکس
  • تیتر دوم عکس
جمعه, ۱۰ مهر ۱۳۹۴ | ۱:۳۸ ب.ظ

قوانین و مقررات

ضمن تشکر از انتخاب سایت شرکت آسیا گاز و مایع جنوب، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید

شرکت آسیا گاز و مایع جنوب ، فروش محصولات خود را با شیوه ای نوین و مدرن در سایتی جدید ارائه می دهد. سایت شرکت آسیا گاز و مایع جنوب این امکان را فراهم می آورد تا سرمایه گذاران فعال در اقصی نقاط ایران و جهان بصورت لحظه ای و آنلاین به محصولات شرکت دسترسی داشته و در حداقل زمان، به محصولات دسترسی داشته باشند.

شرکت آسیا گاز و مایع جنوب از طریق بررسی های مستمر فضای اقتصاد جهان، اقتصاد ایران، سیاست داخلی وبین الملل و سیاست گذاری های دولتی با نگاهی به اقتصاد کلان، اقتصاد صنعتی و بازارهای مالی و ارزی، تلاش دارد، تا محصولات خود را با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد .در این راستا، سایت شرکت آسیا گاز و مایع جنوب با تفکیک صفحات سایت در بخش های ویژه به ارائه خدمات فروش محصولات خود به صورت آنلاین و لحظه ای می پردازد و چشم اندازهای آتی شفاف و قابل اتکایی را در فضای تصمیم گیری مدیران فراهم می سازد.

ایجاب و قبول سفارش

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است، ملزم به پرداخت پول می باشد.

توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

مراحل ثبت سفارش و خرید

مشتریان با مراجعه به صفحه خرید اشتراک در داخل سایت به قسمت فروشگاه دسترسی پیدا کرده و بسته خدمات موردنیاز خود را انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

کاربران و مشتریان برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت می باشند. مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

  • پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی)
  • واریز به حساب بانکی
  • زمان دریافت اطلاعات بسته ها

بعد از پرداخت مبلغ تعیین شده برای خدمات مورد نیاز اطلاعات مشتریان ثبت نهایی شده و بلافاصله برای مشتریان از طریق ایمیل ارسال شده و قابل استفاده می باشد .

مسئولیت ها و تعهدات کاربران و مشتریان برای استفاده از سایت:

هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.